Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy letních klauzur AVU 2018

Pouze do 3.6.2018 budou přístupné letní klauzury Akademie výtvarných umění v Praze.

Otevřeno denně 10:00 – 18:00. Vstup zdarma.

Klauzury AVU zahrnují:
U Akademie 4, P7 (malba, kresba, plastika, intermediální tvorba, nová média)
U Akademie 2, P7 (architektura, nová média I) (nemám ukázky)
Moderní galerie AVU, U Starého výstaviště 188, P7 (grafika, restaurátoři) (nemám ukázky)
Ateliér Jana Zajíce 27, Praha 7 (malířská a sochařská přípravka) (nemám ukázky)
Ateliér hostujícího umělce – Šalounův ateliér,  Slovenská 4, Praha 10 (zahájení 1.6., snad stihnu zajít)
Akademie výtvarných umění v Praze (AVU) je veřejná univerzitní vysoká škola a je nejstarší uměleckou školou v českých zemích.

AVU je vysokou školou uměleckého zaměření. Uskutečňuje magisterské a doktorské studijní programy v oblasti výtvarného umění a poskytuje vysokoškolské vzdělání v oborech malířství, sochařství, kresby a grafiky, intermediální tvorby, nových médií, restaurování uměleckých děl malířských a sochařských a architektonické tvorby. V souvislosti s tím rozvíjí uměleckou, vědeckou a výzkumnou, vývojovou a další tvůrčí činnost a podílí se na celoživotním vzdělávání. AVU je zároveň i významnou kulturní institucí, která se v duchu tradic spolupodílí na formování a rozvoji kultury a společnosti.

Ateliér malířství I /škola Roberta ŠalandyvýstavaAteliér malířství II /škola Vladimíra SkreplaAteliér malířství III /škola Michaela RittsteinaAteliér malířství IV /škola Martina MaineraAteliér kresby /škola Jiřího PetrbokaAteliér grafiky I /škola Dalibora SmutnéhoAteliér grafiky II /škola Vladimíra KokoliiAteliér sochařství I /škola Lukáše RittsteinaAteliér sochařství II /škola Tomáše HlavinyAteliér figurálního sochařství a medaile /škola Vojtěcha MíčiAteliér intermediální tvorby I /škola Mileny DopitovéAteliér intermediální tvorby II /škola Dušana Zahoranského a Pavly ScerankovéAteliér intermediální tvorby III /škola Tomáše VaňkaAteliér nových médií I /škola Tomáše SvobodyAteliér nových médií II /škola Anny DaučíkovéAteliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky /škola Adama PokornéhoAteliér restaurování výtvarných děl sochařských /škola Petra SieglaAteliér architektonické tvorby /škola Emila PřikrylaAteliér hostujícího umělce/ The Studio of the Visiting Artistmalířská a sochařská přípravkaFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy letních klauzur AVU 2018