Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Letenské masopusty

Do 6.1.2017 bude v Galerii na úřadě Prahy 7, Nábřeží kpt. Jaroše 1000, Praha 7, ve 2.patře zdarma přístupná výstava fotografií Letenské masopusty.

Expozice je prezentací již uplynulých ročníků fašanků a zároveň pozvánkou na Letenský masopust 2017, který pořádá výtvarnice Kateřina Ebelová od roku 2014 ve spolupráci s městskou částí Praha 7, Národním technickým muzeem, a Národním zemědělský muzeem.

Do příprav tvorby masek se zapojili žáci několika škol na Praze 7, především mateřských a základních, ale také Gymnázium Nad Štolou. Maškary vznikaly také ve spolupráci s chráněnou dílnou ART.

Na vernisáži vystoupil divadelní soubor Ty-já-tr Radky Tesárkové s hudebním a divadelním vystoupením.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Letenské masopusty