Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Lazyexif

25. 6.-20. 9. / Polagraph / Fotografie

Do 20.9.2019 bude ve fotografickém obchodu a galerii Polagraph, Husinecká 14, Praha 3, zdarma přístupná velmi zajímavá fotografická výstava Lazyexif.

Martin Kozák, alias lazyexif, je grafický designer a experimentální fotograf z Ostravy.

„V designu se od člověka stále očekávají výsledky. Fotka mi dává prostor tvořit volně, musím tady plnit jen svá očekávání.”

Lazyexif vznikl jako malý projekt, který se postupem času stal pro Martina součástí každodenního života. Ve své tvorbě si postupně oblíbil souboje světla a tmy a ve stížených světelných podmínkách hledá možnosti jak propojit více momentů v jeden funkční celek.

Většinu jeho analogových fotografií tak tvoří multiexpozice, které diváka vtahují do několika plánů a obrazů najednou a dovolují mu objevovat.

Bez svého Pentaxu téměř neopouští byt, takže se můžete těšit na selekci nejrůznějších situací, které město a večerní život nabízí.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Lazyexif