Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Konstantina Kalugina: Kolotoč

Do 22.4.2018 bude v galerii art residence Zahradnik, V Jámě 8, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava fotografií Konstantina Kalugina: Kolotoč. Otevřeno je denně od 12:00 do 19:00.

Většina z nás měla v dětství krasohled. Na první pohled se jedná o obyčejnou trubičku s barevnými střípky uvnitř obklopenými zrcátky pod příslušným úhlem, kolik však nečekaných kombinací můžeme získat pouhým pootočením této jednoduché hračky, která se v takovém okamžiku stává naprosto kouzelnou. Předáme ji do dalších rukou – a zase je tu nové pootočení, nový vzor. V takový okamžik máme velkou chuť podělit s uvideným s ostatními!

Svět kolem nás. Každý ho vidí přes svůj krasohled myšlenek, krasohled emocí. Častá změna jevů a událostí, nálad a názoru krouží nás v kolotoči dní, hodin, minut, které si přejeme pozastavit alespoň na okamžik.

Konstantin Kalugin se narodil v roce 1984, studoval a vyrůstal nedaleko Moskevské státní univerzity. Absolvoval fakultu výpočetní matematiky a kybernetiky. Působí v oboru informačních technologií. Zájem o fotografii ho přivedl až ke vzniku této první personální výstavy.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Konstantina Kalugina: Kolotoč