Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Kolektivu umělců – Malování pro naději

4. 12.-4. 1. / Rock Café / Malba

Do 4. 1. 2024 je v klubu Rock café, Národní 20, Praha 1, zdarma přístupná velmi zajímavá charitativní výstava Kolektivu umělců – Malování pro naději.

Jedná se o výstavu spojenou s charitativním kalendářem ART 2024! Kalendář je sestaven z výběru děl graffiti a streetart umělců, kteří se v květnu tohoto roku zúčastnili akce „Malování pro NADĚJI“ na Orionce v Praze v Modřanech. Najdete zde tvorbu z dílny umělců jako jsou Michal Škapa aka Tron, Ondřej Vyhnánek neboli X Dog, Wona Wena, Pavel Císařovský, Dian, David StrauzzCaer 8th, Hmota, Blazer, Blam, Jiří 231, Poet 213, Crazy, Seok a Puze.

Výtěžek z prodeje kalendáře bude věnován kampani „Darujte nohy v teple“, která za něj nakoupí zimní oblečení pro lidi bez domova.
Celý kalendář zaštiťuje a sestavuje umělec Jiří Šourek, který se svou tvorbou na něm podílí a který již řadu let velkoryse podporuje nadační fond Naděje.

Kalendář vznikl za podpory Galerie Kodl a Rock Café Praha.

Už teď můžete přispět na kampaň Darujte nohy v teple👇
https://www.darujme.cz/darujtenohyvteple

 



Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Kolektivu umělců – Malování pro naději