Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy klauzur VOŠ Scholastika – Produktový, Grafický a Motion Design

25. 6.-27. 7. / Galerie 1.patro / Design

Do 27.7.2020 bude v Galerii 1.patro, Myslíkova 9, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava klauzur VOŠ Scholastika – Produktový, Grafický a Motion Design.

Výstava bude otevřena každou středu a čtvrtek v čase 12–18 hod.

Scholastika je vzdělávací platformou v oblasti umění a designu v podobě vyšší odborné školy a kurzů pro veřejnost. Výuka je zajištěna profesionálním týmem pedagogů složeným z renomovaných designérů a umělců, který společně s vedením Scholastiky zapojí studenty do kontextu současné umělecké scény.

Scholastika vyplňuje absenci prakticky orientovaného vzdělávání založeného na reflexi současného vývoje aktuálních technologií. Navázala spolupráci s výjimečnými a respektovanými odborníky, profesionály z řad designerů, umělců a teoretiků české i mezinárodní scény.

Scholastiku založili v roce 2012 jako vlastní vzdělávací projekt vizuální umělci, spolužáci z AVU a UMPRUM Ondřej Brody a Evžen Šimera. Od té doby škola získala odborné uznání i řadu ocenění.

http://www.scholastika.cz/o-scholastice/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy klauzur VOŠ Scholastika – Produktový, Grafický a Motion Design