Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Karolíny Šulcové a Anny Wyrwové: In ti – MY – ta

25. 2.-31. 3. / Galerie na prádle / Kresba

Nejméně do 31.3.2016 bude v Galerii na prádle, Besední 3, Praha 1, přístupná výstava obrazů a kreseb Karolíny Šulcové a Anny Wyrwové: In ti – MY – ta.

Výstava s názvem In ti – MY – ta představuje soubory obrazů, kde je divákovi vztah mezi obrazem a autorkou utajen, nebo se naopak otevírá, na kavárnu až v neobvyklé míře.

Karolína Šulcová je studentkou SUPŠ a během svého tříletého studia prošla praxí v Českém muzeu hudby a restaurátorském ateliéru Triton. Aktuálně se zabývá sprejem, pastelem a akrylovými barvami.

Anna Wyrwová také studuje na SUPŠ a v jejích obrazech objevuje vztahy mezi malbou, materiálem a základní geometrií, kde se jim snaží dát hlubší význam.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Karolíny Šulcové a Anny Wyrwové: In ti – MY – ta