Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Karel Jerie a David Saudek: Riders on the storm

Do 25.6.2015 bude v galerii Michal`s collection, Husova 13, Praha 1, 1.patro, přístupná zajímavá výstava Karel Jerie a David Saudek: Riders on the storm.

Výstavní projekt „Riders on the Storm“ je volným tvůrčím dialogem mezi dvěma výraznými osobnostmi současné umělecké scény, malíři Karlem Jerie a Davidem Saudkem. Jejich díla, původně inspirovaná známým písňovým textem, jsou úchvatnými vizemi tajemství a síly přírody. Současně se stávají přesvědčivým podobenstvím o cestách životem.
Kurátorka: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

MgA. Karel Jerie (*1977) studoval v letech 1999–2005 malířství na Akademii výtvarných umění v Praze v Ateliéru prof. A. Střížka a v Ateliéru prof. M. Rittsteina.

MgA. David Saudek (*1966) studoval v letech 1991–1997 na Akademii výtvarných umění v Praze v Ateliéru sochařství prof. S. Kolíbala a v Ateliéru nových médií prof. M. Bielického.

Oba autoři jsou svými díly zastoupeni v Národní galerii v Praze a v dalších významných sbírkách.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Karel Jerie a David Saudek: Riders on the storm