Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Juliena Creuzeta

18. 5.-7. 7. / Drdova gallery / Instalace

Do 7.7.2018 bude v Drdova gallery, Křížkovského 10, Praha 3 (nedaleko Jiřího z Poděbrad), přístupná výstava Juliena Creuzeta. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Julien Creuzet (*1986) je francouzsko-karibský umělec, žije a pracuje v Paříži. Ve svých multimediálních instalacích pracuje s poezií, sochou a videem a zkoumá roli jazyka v individuální a kolektivní paměti. Prostupováním hranic mezi technologií a přírodou, rodným a cizím, vysokou a nízkou kulturou vytváří prostorový prožitek, který je poetický a politický zároveň.

Svá díla naposledy představil na samostatných výstavách v institucích Bétonsalon a Fondation Ricard v Paříži, Sketch Gallery v Bogotě, Documentation Gallery v Chicagu a na festivalu Hors Pistes v Centre Pompidou (2017). Dále pak vystavoval v rámci velkých mezinárodních přehlídek, jako je Biennale v Lyonu, 11. Rencontres de Bamako (2017), Biennale v Dakaru (2016).Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Juliena Creuzeta