Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy #jsmemultimedia

Do 4.2.2018 bude v malé výstavní síni Czech Photo Centre, Na Zlatě 1 (vchod ze Seydlerovy ulice), přímo u metra Nové Butovice na Praze 5, přístupná zajímavá výstava #jsmemultimedia. Všechny ukázky z výstavy: Petr.

…studenti a učitelé oboru Multimédia na VŠE v Praze fotografují a filmují… Výstava představuje nejzajímavější multimediální výstupy studentů z kurzů oboru Multimédia v ekonomické praxi na Fakultě informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze

Tito velmi kreativní studenti jsou důkazem, že i na nevýtvarných VŠ se mohou skrývat opravdové tvůrčí talenty. Fotografické kurzy garantují doc. Ing. Stanislav Horný, CSc. a Ing. Libor Krsek. .

Grafika, fotka, video, animace, webdesign, strategie, projekty… tj. multimédia ve službách komerčního světa. To vše podáno kreativně a prakticky ve spolupráci s předními firmami a odborníky na českém trhu.

“Multimédia v ekonomické praxi” jsou tříletý profesní bakalářský obor, který studenty naučí potřebné dovednosti pro práci v reklamní agentuře, televizní nebo rozhlasové společnosti, produkčním nebo designérském studiu. Studijní obor vychází vstříc rostoucí poptávce po profesi multimediálního specialisty se současnou znalostí fungování ekonomiky, firemní sféry a řízení projektů.

To vše v jednom praktickém vysokoškolském oboru, a pod hlavičkou nejsilnější ekonomické univerzity v ČR. Výstava prezentuje Vysokou školu ekonomickou v Praze jako školu, na které studují i kreativní studenti – fotografové, grafici, filmaři, apod.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy #jsmemultimedia