Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Jitky Paclík Nesnídalové: Intimní nasvícení

6. 9.-2. 10. / Galerie Vltavín / Malba

Do 2.10.2016 bude v Galerii Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, Praha 1 (u Národního Divadla), přístupná zajímavá výstava Jitky Paclík Nesnídalové: Intimní nasvícení.

Jitka Paclík Nesnídalová (*1983, Dačice) uvádí výstavu svých obrazů s názvem Intimní nasvícení v pražské Galerii Vltavín. Úvodní slovo pronesl Jan Melena. Výstavu si autorka nadělila ke svým tři a třicátým narozeninám a kromě retrospektivního pohledu do tvorby přináší také nejnovější nástěnné objekty experimentální techniky obrazů tvořených jako plechová rytina s tematikou zvířat.

Autorka se ve své výtvarné tvorbě zabývá realistickou recepcí krajiny a interpretací vlastních vzpomínek na dětství a svou rodinu. Inspiraci pro své krajinomalby a vyobrazení nevšedních pohledů míst stvořených lidskou rukou, ale bez lidí, či tematiku světové architektury s narativními momenty z nevšedních míst, čerpá ze svých vlastních cest po celém světě.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Jitky Paclík Nesnídalové: Intimní nasvícení