Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Jiří Janda: Courákem z Vysočan

Pouze do 31.1.2019 bude v klubu Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6, přístupná zajímavá poetická výstava fotografií Jiřího Jandy: Courákem z Vysočan.

Výstava se jmenuje Courákem z Vysočan a jsou na ní snímky pořízené ve vlacích, na nádražích i kdesi podél kolejí, nechybějí ani unavení pasažéři z nočních linek. Trošku vzrušení přinese i momentka z nefalšované bouračky vlaku s autem (obešla se naštěstí bez zranění, ne však bez zpoždění).

„Kvůli dojíždění do práce do Prahy už roky nestíhám systematicky nic fotit. Tak jsem zkusil udělat z nouze ctnost, a začalo mě to bavit. Koneckonců už klasik před sto lety správně tvrdil, že kdo má fotoaparát, má fotit nádraží. A teď to už jde i bez něj,“ říká autor. Skoro všechny vystavené snímky proto nafotil tím nejobyčejnějším smartphonem a nejdřív vydal na svém instagramovém účtu @ijackovyobrazky.cz.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Jiří Janda: Courákem z Vysočan