Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Hoření před vyhořením (Prométheovský falešný slib)

Do 20. 6. 2021 bude přístupná v Karlin studios, Prvního pluku 2, Praha 8 (kousek od Florence v objektu bývalých kasáren za Negrelliho viaduktem), zajímavá výstava Hoření před vyhořením (Prométheovský falešný slib).

Pocit znehybňujícího tlaku nás obklopuje jako plášť. Nejsme schopni pracovat a nalézáme čím dál menší radost v rekreaci. Natankujeme svou nádrž jen tolik, abychom mohli pokračovat v práci. Nejen, že musíme vzájemně konkurovat svým výsledkům, ale jsme také zaměstnáni jako podnikatelé sami sebe a tvůrci mediálního sebeobrazu.
Současný soubor děl nejmladší generace bratislavských umělců adresuje osobních a společenských přemrštěných očekávání, ale také ukazují možnost přechytračení a ignorování falešného prométheovského slibu.

Participující: Johanka Belišová, Ondrej Houštava, Kvet Nguyen, Paula Malinowska, Daniel Rychlo, Tatiana Takáčová
Přizvaný umělec: Martin Piaček
Kurátor: András Cséfalvay

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Hoření před vyhořením (Prométheovský falešný slib)