Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Honza Homola ART332: Dvanáctero různých forem Boha (v Africe)

Do 28.2.2018 bude v Kavárně a galerii Art-n-Coffee, pasáž ČNB, Na Příkopě 24, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Honza Homola ART332: Dvanáctero různých forem Boha.

Vernisáž výstavy byla spojena s komentovanou prohlídkou za účasti autora a kurátorky Renáty Mužíkové, kde se představily nejen samotné velkoformátové grafiky, ale též se hovořilo o tvorbě umělce. Součástí večera byla i prezentace dvou verzí videoklipu k písni Sladký dřevo skupiny Wohnout, který Honza natočil letos v Africe a realizoval.

Honza Homola na výstavě představuje dvanáct velkoformátových grafik, jejichž společné téma je Bůh.

Honza Homola Art 332

Nar. 1976
Kytarista a zpěvák kapely WOHNOUT. Vystudovaný loutkař, funguje též jako grafik a výtvarník. Mnoho let se živil úpravou a retuší fotografií. V České republice byl jedním z nejvyhledávanějších v tomto oboru. V posledních letech se začal věnovat animaci, videu a střihu. Do světa vypustil několik klipů a pohádek. Napsal a ilustroval knihu Deník mořskýho ježka. V současnosti se aktivně věnuje výtvarnému projektu ART332 spolu se svou kurátorkou Renátou Mužíkovou. Honza Homola tvoří převážně svou vlastní technikou počítačové malby DigitalAcryl332®, která je jeho poznávacím znamením a zároveň unikátním způsobem kombinace nejmodernějších a klasických výtvarných stylů.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Honza Homola ART332: Dvanáctero různých forem Boha (v Africe)