Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Historie vorařství a šífařství na světových řekách ve fotografii

Do 11.9.2019 bude pro vážné zájemce z řad odborné veřejnosti přístupná ve Dvoraně Poslanecké sněmovny, Malostranské náměstí 7/19, Praha 1, velmi zajímavá výstava Historie vorařství a šífařství na světových řekách ve fotografii. K návštěvě výstavy je nutné s sebou mít doklad – občanský průkaz nebo pas – a po hlášení na vrátnici vyčkat na příchod odpovědné pracovnice, která vás na výstavu uvede.

Jedná se o putovní výstavu fotografií o těch, kteří na vorech a šífech dopravovali stavební materiál, dřevo…. Autentické záběry jejich plaveckého umění, ale i okolní krajiny. Fotografie zachycují zajímavé okamžiky z Číny, Japonska, USA, Austrálie, Vietnamu, Itálie, Francie, Slovenska, Katalánska, Karpat a samozřejmě nejvíce z naší republiky.

Výstavu pořádá spolek Vltavan Davle.

Záštitu nad výstavou převzala místopředsedkyně výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj Poslanecké sněmovny Ing. Věra Kovářová.



Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Historie vorařství a šífařství na světových řekách ve fotografii