Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií Proměny Siamu

Do 30.9.2017 bude v Náprstkově muzeu asijských, afrických a amerických kultur, Betlémské nám. 1, Praha 1, přístupná na nádvoří zajímavá výstava fotografií Proměny Siamu.

Výstava se koná v rámci kulturní spolupráce Národního muzea, Ministerstva kultury a Velvyslanectví Thajského království. Na venkovních panelech je možno zhlédnout 27 unikátních fotografií ze života obyvatel starého Siamu.

Převážně se jedná o jedinečné portréty královské rodiny druhé poloviny 19. století, ale i pohledy na tržnici, oficiální budovy či snímky, fotografie ze siamských divadelních her. Fotografie pocházejí z Národního archivu Thajského království.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií Proměny Siamu