Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií Pavla Koppa – Vrať srdce

Do 15. 9. 2023 můžete v Tower park Prague – na Žižkovské televizní věži, Mahlerovy sady 1, Praha 3, navštívit zajímavou výstavu fotografií Pavla Koppa: Vrať srdce.

VRAŤ SRDCE
je název výstavy fotografií, které vznikly v rámci realizace hudebního videoklipu ke stejnojmenné písni Vrať srdce herce a zpěváka Štěpána Kozuba a hudebníka Jiřího Krhuta. Píseň, klip i fotografie spojuje jedna společná myšlenka, které se na praktické úrovni osvěty poskytování první pomoci již řadu let věnuje Lucie Kadlečková v projektu První pomoc živě. Nebýt lhostejný a dokázat v sobě najít odvahu poskytnout první pomoc tomu, kdo to právě potřebuje. Díky tomu můžeme během několika okamžiků zachránit celý lidský život.
 
Fotograf Pavel Kopp ml. dodává: „Fotky ze série Vrať srdce zachycují jeden lidský život v několika jeho okamžicích. Ale sám osobně jsem zažil ten nejdůležitější okamžik, bez kterého by lidský život skutečně nepokračoval. Ocitl jsem se v situaci, kdy jsem musel najít odvahu poskytnout první pomoc jedné malé tonoucí holčičce, kterou jsem ani neznal. Díky této osobní zkušenosti mi poselství písně, hudebního klipu i této fotografické výstavy Vrať srdce dává obrovský smysl. Pokud se lidem fotky budou líbit, budu rád. Ale budu ještě raději, pokud by díky nim lidé našli odvahu poskytnout první pomoc a zachránili tak třeba jen jediný lidský život


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií Pavla Koppa – Vrať srdce