Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií Okamžik prosím! Nebo dva?

Do 13.10.2016 bude na zastoupení Svobodného státu Bavorsko v České republice, Michalská 12, Praha 1, přístupná výstava fotografií Okamžik prosím! Nebo dva?.

Výstava bude přístupná od pondělí do pátku dny mezi 09:00 a 12:00 a mezi 13:00 a 16:00 (vyjma 28. září, 3. a 5. října 2016).

Zastoupení Svobodného státu Bavorsko v České republice pořádá výstavu fotografií, jejichž hlavním motivem je překonávání hranic a vznik nového sousedství plného důvěry. Portréty autorů Herberta Pöhnla a Johannese M. Haslingera zobrazují setkání mezi lidmi z Bavorska a Čech.

Německý autor Bernhard Setzwein doprovodil vernisáž čtením ze stejnojmenné knihy. Hudební doprovod zajistila kapela Mäkkelä v bavorsko-českém obsazení.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií Okamžik prosím! Nebo dva?