Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií od Bař Meijer a Hanuš: My horrors

21. 10.-31. 10. / Rock Café / Fotografie

Do 31.10.2015 bude v klubu Rock café, Národní 20, Praha 1, přístupná výstava fotografií od Bař Meijer a Hanuš: My horrors.

Mladé začínající fotografky Bař Meijer a Hanuš si pro Vás připravily výstavu „My Horrors“. Ve svých fotografiích vám odhalí své nitro, děsy a hrůzy, které je sžírají.

Depresi.

Paranoiu.

Smrt.

Vše, co tu pro ně každý den je, bylo a bude. Rozhodly se tyto pocity vzít a vložit je do fotografií.

Bař (19)

fotí zhruba od svých 17ti let, vystudovala management obchodu a nyní je studentkou AARF FUD UJEP. Kromě toho, že fotí, tak kreslí, maluje, cestuje, čte, zajímá se o cizí jazyky a miluje jídlo.

www.facebook.com/HanusPhoto

Hanuš (18)

studuje čtvrtým rokem grafický design na SŠOGD v Lysé nad Labem, k focení se dostala postupně od dětství, ale zlom nastal v říjnu 2014 kdy nafotila první „neznámou“, která se jí ozvala na facebooku. Miluje přírodu, vaření a divný věci. Touží po procestování Asie.

www.facebook.com/barmeijerartFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií od Bař Meijer a Hanuš: My horrors