Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií Michaely Koschové: Vietnam

Do 28.2.2018 bude v Knihovně Antonína Švehly (Zemědělské a potravinářské knihovně), Slezská 7, Praha 2, přístupná zajímavá výstava fotografií Michaely Koschové: Vietnam.

Pro všechny, kteří vítají netradiční pohled na cizí kraje, připravila Knihovna Antonína Švehly výstavu fotografií badatelky Michaely Koschové, která tentokrát navštívila Vietnam. Bioložka a cestovatelka Michaela Koschová se při své badatelské práci věnuje sledování souvislostí se změnami klimatu, přírodě, zvykům různých národů a kmenů a migraci ptactva.

Ačkoli autorka svou pozornost soustředí zejména na tropický prales a zvířata, tentokrát se můžeme těšit i na fotografie místních lidí. Výstava je doplněna o artefakty ze sbírky Česko-vietnamské společnosti.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií Michaely Koschové: Vietnam