Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií Marka Veselého: Možná, protože nebyl můj?

10. 4.-12. 6. / Polagraph / Fotografie

Do 12.6.2018 bude ve fotografickém obchodu a galerii Polagraph, Husinecká 14, Praha 3, zdarma přístupná zajímavá výstava fotografií Marka Veselého: Možná, protože nebyl můj?

Zveme vás na výstavu prací Marka Veselého, nadaného profesionálního kameramana, který se nechal pohltit instantní fotografií. Díky fotoaparátu Instax Wide ve spojení s barevným filmem zcela neplánovaně zdokumentoval svoji cestu po Americe.

 

V Polagraphu tak bude vystavovat pár desítek vybraných fotografií, pečlivě zarámovaných a uspořádaných do jednotlivých souborů dle míst, které navštívil a zdokumentoval. A jelikož je Marek především kameraman, součástí výstavy bude i videoprojekce. Nejenom, že je většina fotografií pořízena za nepříznivých podmínek na vrcholu písečných dun, kde dokonce můžete létající písek vidět ve vzduchu, ale jsou také výsledkem Markova experimentu, kdy určitá místa zaznamenával skrze sluneční brýle.

Výstavu připravila Kristina Odermatt.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií Marka Veselého: Možná, protože nebyl můj?