Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií Karla Šustera a Petra Vrabce z minulého ročníku festivalu Boskovice

Do 14.7.2017 bude v čítárně Unijazzu, Jindřišská 5, II.schodiště, 4.patro, přístupná výstava fotografií Karla Šustera a Petra Vrabce z minulého ročníku festivalu Boskovice.

Festival pro židovskou čtvrť slaví 25 let své existence Je to neuvěřitelné, ale letošním ročníkem sdružení Unijazz završí již čtvrtstoletí pořádání festivalu pro židovskou čtvrť v Boskovicích. Jubilejní Boskovice proběhnou ve dnech 6. – 9.7.2017.

Organizátoři festivalu se od prvního ročníku snaží zaměřit pozornost širší veřejnosti na unikátní urbanistickou památku, židovskou čtvrť. Festivalové návštěvníky tak během čtyř dnů v Boskovicích čekají nejen koncerty různých hudebních žánrů, divadelní představení pro děti i dospělé, filmové projekce, výstavy a autorská čtení, ale také například komentované prohlídky boskovického ghetta.

S tradicí ojedinělé přehlídky zaměřené na alternativní uměleckou scénu festival pokračuje i tento rok, kdy nabídne nemalé množství kulturních zážitků. S novým vizuálním stylem, který zachovává letní charakter festivalu, odhaluje i první interprety. V Boskovicích mimo jiné vystoupí Hugo Race Fatalists (AUS/I), UJD/FPB, Esazlesa, Hańba! (PL), Schodiště, Prune, Justin Lavash, Květy, Divadlo D21, Romanika (SK), Přetlak věku, Budoár staré dámy, Calvera, Gustave Tiger (H), Wolf Lost in the Poem, Ivana Mer (SK), Jakub Kořínek & Kateřina Misíková a mnoho dalších.

Festival Boskovice finančně podporují:
MKČR, Město Boskovice, Státní fond kultury, Jihomoravský kraj, Česko-německý fond, Federace židovských obcí, Velvyslanectví Státu Izrael, Nadace český hudební fond, Nadace Život umělce, Nadační fond obětem holocaustu.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií Karla Šustera a Petra Vrabce z minulého ročníku festivalu Boskovice