Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií Jany Plavec: Já, uprchlík

10. 2.-10. 3. / Kavárna Park / Fotografie

Do 10.3.2017 bude v Kavárně Park, Kamenická 56, Praha 7 (pod AVU), přístupná výstava fotografií Jany Plavec: Já, uprchlík.

Osudy jednotlivců, kteří ztroskotali v bezčasí na hranicích evropských států, zachycuje výstava fotografky a zkušené dobrovolnice Jany Plavec. Více než tři desítky snímků doplňují ilustrativní osudy několika konkrétních běženců, s nimiž se dobrovolníci na místě setkali.
Momentky nabízejí emotivitu, která nikdy nepřekračuje hranice sociálního kýče. Fotky, které představují vypjaté momenty situace mnoha uprchlíků, jsou i nadále nanejvýš aktuální, přestože se postupem času problém stává stále více neviditelným. Hlavním cílem výstavy je oživit a připomenout aktuálnost uprchlické problematiky.

http://janaplavec.wixsite.com/janaplavec
a
https://www.flickr.com/photos/138575900@N03Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií Jany Plavec: Já, uprchlík