Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií Jany Kupčákové: „Via Italia“

3. 6.-30. 9. / Palác Akropolis / Fotografie

Do 30.9.2019 bude ve foyer paláce Akropolis, Kubelíkova 27, Praha 3, přístupná zajímavá výstava fotografií Jany Kupčákové: „Via Italia“.

„Via je italské označení pro ulici a asi není místo, kde by se mi fotografovalo lépe. Itálie to není jen výborná kuchyně, bohaté kulturní dědictví a přívětivé středomořské klima. Jsou to především lidé a jejich schopnost užívat si života plnými doušky, kterými si mě tahle země získala. Miluju atmosféru italských měst a vesniček, jejich bohatou historii, smysl pro krásu a estetično, který dýchá z každého jejich zákoutí, stejně jako typické italské postavičky, které na ulicích rozehrávají živá představení pod širým nebem. A celý tenhle příběh plný barev, slunce a humorných momentů se Vám pokusím prostřednictvím svého fotoaparátu převyprávět.“

Jana Kupčáková

28. 7. 1982, České Budějovice

Všestranně orientovaná fotografka na volné noze, oceněná 2. místem za rok 2012 v prestižní celostátní soutěži Fotograf roku časopisu Foto-Video.

…….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: PetrFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií Jany Kupčákové: „Via Italia“