Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií „Hory“, Jakub Cejpek

16. 11.-6. 12. / X-Foto gallery cafe /

Do 6.12.2017 bude v X-Foto gallery cafe, Hybernská 24, Praha 1, přístupná zajímavá a krásná výstava fotografií Jakuba Cejpka: „Hory“.

Můžete se těšit na výběr bezmála 30 černobílých i barevných velkoformátových snímků z hor celého světa – od Nového Zélandu po Jižní Ameriku, ale i z „domácích“ Alp.

Výstava je prodejní a v případě zájmu je možné fotografie ihned dotisknout, zarámovat a odnést si s sebou domů.

Jakub Cejpek
fotograf a horský průvodce

Jakubův život se točí kolem hor, které nade vše miluje. Má procestovaný kus světa, není měsíce kdy by nebyl v Alpách a vždy s sebou bere fotoaparát. Již dvakrát neodolal vábení Nového Zélandu, v Nepálu se procházel zasněženými sedly, kudy se už pár let nikdo nevydal, stál na nejvyšších vrcholech Ekvádoru, Peru a Bolívie a na argentinské sopce Ojos del Salado si vychutnával řídký vzduch v bezmála 7000 metrech.

Více na www.cejpek.com

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií „Hory“, Jakub Cejpek