Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií Bet Orten v rámci konference Násilí je možné zastavit

23. 11. 2022 se ve Spojce Karlín, Pernerova 35, Praha 8, konala velmi zajímavá jednovečerní výstava známé fotografky Bet Orten v rámci mezinárodní konference Násilí je možné zastavit.

Bet Orten je uznávaná česká fotografka, která se podílela na publikaci „Násilí je možné zastavit“ svou kreativní tvorbou, a její autorské fotografie tak doplňují a ilustrují témata a jednotlivé kapitoly. Vystudovaná módní fotografka na University of the Arts London. Společně s manželem sochařem Matějem Hájkem vedou kreativní studio S K U L L. V roce 2012 získala prestižní cenu Czech Grand Design.

Mezinárodní konference se věnovala tématům psychologie násilí a terapie pro osoby, které se dopouštějí násilí v blízkých vztazích.

Ke stažení: Druhé, rozšířené vydání Násilí je možné zastavitFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií Bet Orten v rámci konference Násilí je možné zastavit