Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií Anny Veroniky Křížové: Skrytý portrét

6. 10.-4. 11. / Temná komora / Fotografie

Do 4.11.2016 budete moci v Temné komoře – místě setkávání příznivců analogové fotografie, Kostelní 22, Praha 7, navštívit výstavu fotografií Anny Veroniky Křížové: Skrytý portrét.

Anna Veronika Křížová ve své tvorbě pracuje s tím, že obraz je obrazem a pokud má být obrazem dobrým, má v něčem přesahovat sám sebe.
V tomto případě je tvorba neodmyslitelně spjata s autorem, který se do ní otiskává. Slova nechá říci obsah, ale ponechává tam svou specifickou melodii. Její fotografie tak nezřídka působí jako básně, které jsou jí velikou láskou: pokaždé si v nich člověk najde něco, co na něj z jejich spontánnosti a hloubky promlouvá.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií Anny Veroniky Křížové: Skrytý portrét