Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy fotografií A.Zabrina „Triumf jazzu“

Jenom do 30.9.2013 můžete v Jazz clubu Reduta, Národní 20, Praha 1, navštívit zajímavou výstavu fotografií Alexandra Zabrina: Triumf jazzu.

Alexander Zabrin se narodil v roce 1948. Fotografování se věnuje zhruba od roku 1970. Od roku 1980 do roku 2000 byl vedoucím fotografické laboratoře na Fakultě umění Moskevského polygrafického Institutu. Od roku 1981 měl řadu samostatných výstav doma i v zahraničí. V roce 1986 se zúčastnil v nizozemském Haagu velké mezinárodní výstavy «100 Best Jazz Photos». V roce 1987 byly jeho fotografie použity v knize „Sovětský jazz“ a vzápětí i v několika filmech.

Výstava Triumf jazzu zachycuje ruské i mezinárodní jazzové hvězdy zachycené při jejich vystoupeních v Moskvě i v zahraničí.

Výstava je součástí Měsíce ruské současné kultury KULTURUS (září – říjen 2013). Více na: www.kulturus.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy fotografií A.Zabrina „Triumf jazzu“