Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Final foto FAMU 2018

20. 9.-30. 9. / GAMU (Galerie AMU) / Fotografie

Do 30.9.2018 bude v galerii GAMU, Malostranské náměstí 12, Praha 1 (vstup z průchodu) a v ateliérech Katedry fotografie FAMU (vstup vedle z rohu Malostranského náměstí, na doptání ve 2.patře), přístupná výstava absolventských prací studentů bakalářského a magisterského programu na KF FAMU „Final Foto FAMU 2018“.

Budoucí absolventi magisterského a bakalářského programu představují své diplomové projekty, které vznikaly v Ateliéru klasické fotografie, Ateliéru dokumentární fotografie, Ateliéru fotografie a nových médií, Ateliéru postkonceptuální fotografie, Ateliéru imaginativní fotografie a v Intermediálním ateliéru. Jedná se o průřez tvorbou a uchopení fotografie a technického obrazu v mnoha podobách, které závisí na ukotvení média fotografie v celé škále přístupů a aplikací v současném vizuálním kontextu.

Výstavní koncepce: Štěpánka Šimlová

V GAMU vystavují: Inka Karčáková, Zuzana Lazarová, Simona Petrlová, Eulalie Polne, Karolína Smilková, Tian Yang

V ateliérech KF na Tržišti 20 vystavují: Oskar Helcel, Anna Jarosz, Daniela Junášková, Elizabeth Khaust, Martin Netočný, Ben Peguero, Jakub Ra, Taisya Sharova, Dušan Smoděj, Minghui ZhengFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Final foto FAMU 2018