Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Zahájení festivalu ilustrace LUSTR (jen do 24.9.2019)

Do 24.9.2019 bude ve výstavních prostorách projektu Hybernská 4, Praha 1, přístupný zajímavý, krásný a velmi rozsáhlý festival ilustrace LUSTR 2019. Otevřeno denně 10:00 – 20:00.

LUSTR je největší přehlídka ilustrace u nás a jediná příležitost vidět to nejlepší a nejčerstvější ze současné ilustrační tvorby na jednom místě v Praze. Jsou tu zastoupeni čeští, slovenští ale i zahraniční tvůrci a prezentují svá díla formou individuálních instalací, ze kterých vystupují ilustrace do dalších rozměrů.

Krom toho festival nabízí sérii workshopů, přednášek, koncertů a projekcí, a nechybí ani divácká soutěž o nejoblíbenějšího ilustrátora. Cílem festivalu je poskytnout ilustrátorům platformu pro předávání zkušeností, proškolit je v nových postupech tvorby, zprostředkovat workshopy se zahraničními profesionály a ukázat, že ilustrace jako umělecká forma má své místo i v komerční sféře.

Prostor žel není bezbariérový.

 
http://www.lustrfestival.cz

Všechny fotky z festivalu: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Zahájení festivalu ilustrace LUSTR (jen do 24.9.2019)