Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy festivalu Fotosféra

17. 9.-31. 10. / Restaurace Avion 58 / Fotografie

Do 31.10.2015 bude v restauraci Avion 58, Komunardů 42, Praha 7, přístupná výstava 12 hvězd fotografického festivalu Fotosféra.

Výstava s názvem „12 festivalových hvězd“ je kombinovanou expozicí dvanácti významných autorů, fotografů, dle výběru organizátorů festivalu Fotosféra 2015. Každý z autorů je na výstavě zastoupen jedním tiskem fotografie ze svého portfolia. Profesionální tisky a limitované edice zajišťuje exkluzivně společnost PictoArt @pictoart.

Výstava byla zahájena ve čtvrtek 17.září v 18 hod v holešovické restauraci Avion 58, a to za přítomnosti vybraných autorů. Příjemný společenský večer byl kromě setkání s autory doplněn o promítání audiovizuálních slideshow, které byly sestaveny z fotografií autorů a doplněny působivou hudbou.

Vystavující autoři:

Antonín Kratochvíl
Rafael Y. Herman
Elizabeth Haust
Vladimír Brunton
Sami Siva
Robert Carrithers
Antonio Cossa
Jan Mlčoch
Gianni Russo
Petr Horálek
Petr Bambousek
František Weyda

Podzimní fotografický festival FOTOSFÉRA se již tradičně koná v Praze – Holešovicích. Letos nás nečeká pouze jeden festivalový den, ale celé 4 týdny ve znamení fotografie. Od 1.9. do 26. 9. 2015 si můžete užít netradiční fotoakce v místech jako je CrossClub, DOX, Paralelní Polis, Prazelenina, Avion 58, Biblioteca del Vino a další.

http://www.festival-fotosfera.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy festivalu Fotosféra