Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Fenomén umění Fantasy, Sci-Fi a dobrodružství

4. 2.-27. 2. / Galerie 1 / Kresba

Do 27.2.2016 bude v Galerii 1, Štěpánská 47, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Fenomén umění Fantasy, Sci-Fi a dobrodružství.

Výstava „Fenomén umění Fantasy, Sci-fi a Dobrodružství“ se koná ve spolupráci s galerií Nemesis, která se jako první a doposud jediná galerie v České republice specializuje na žánr fantasy, scifi a dobrodružných námětů. Galerie Nemesis zastupuje přední české a slovenské umělce, kteří jsou známi především svou spoluprací s českými a zahraničními nakladatelstvími, společnostmi specializujícími se na výrobu počítačových her, filmovými studii, hudební produkci a podobně.

Mezi vystavenými umělci jsou: Clyde Caldwell, Bob Eggleton, Milan Fibiger, Jan Hora, Michal Ivan, Jakub Javora, Karel Jerie, Ken Kelly, Jan P. Krásný, Tomáš Kučerovský, Lubomír Kupčík, Jana Šouflová, Petr Šrédl, Martin Zhouf a další.

www.galerienemesis.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Fenomén umění Fantasy, Sci-Fi a dobrodružství