Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Duše jako múza

11. 6.-3. 9. / Úřad MČ Praha 8 / Kresba

Do 3.9.2020 bude ve foyer Úřadu MČ Praha 8, tzv. „Bílém domě“, U meteoru 6, Praha 6, zdarma přístupná zajímavá výstava Duše jako múza.

Výstavu pořádá Městská část Praha 8 ve spolupráci se Skupinou F a neziskovou organizací Fokus Praha.

Výstava je doplněna o expozici Neškatulkujeme pocházející z dílny výtvarníka Petra Lukáše Racka, který mimo jiné podporoval Fokus už v době jeho vzniku.

Skupina F je volným uskupením tvůrců se zkušeností s duševním onemocněním a dalších osobností s tímto tématem sympatizujících. Členové společně pořádají výstavy, sdílejí profesní i životní události a vzájemně se podporují. Na výstavě je k vidění výběr z tvorby výtvarníků skupiny F ve formě koláží, maleb, grafik a také zmíněná expozice Neškatulkujeme, která byla poprvé představena Fokusem Praha na Designbloku v roce 2018.

….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Honza Ch.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Duše jako múza