Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Duo Neone 2 – Neoneon / Michal Škapa, Michal Cimala

Do 16. 10. 2022 bude v Galerii u Betlémské kaple, Betlémské náměstí 8, Praha 1, přístupná velmi zajímavá a krásná výstava Duo Neone 2 – Neoneon / Michal Škapa, Michal Cimala.

Dva přední představitelé street artové scény Michal Škapa a Michal Cimala navazují projektem DUO NEONE 2 – NEONEON na výstavu z roku 2020, která sice proběhla v pražské Trafo galerii, ale byla kvůli lockdownu pro veřejnost uzavřená.
Michal Škapa pracuje s fenoménem neonu přes sedm let a kombinuje ho především s malbou, případně konstruuje samostatné objekty. Michal Cimala postupuje obdobně a klade důraz především na prostor a kombinaci neonů se sochami a objekty. V rámci Duo Neone 2 s podtitulem Neoneon představí autoři zcela nová díla, site-specific instalace na půdě galerie a také v přilehlém okolí. Tvorba, jenž je z velké části postavena na světle a barevných efektech tak logicky zapadá do provázanosti se Signal Festivalem. Proto je výstava v průběhu festivalu (od 13.10. do 16.10. 2022) mimořádně otevřená i v nočních hodinách (do 23 hod.)Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Duo Neone 2 – Neoneon / Michal Škapa, Michal Cimala