Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Drevený okamžik: Vlastimil Branda a Oto Melter

Do 23.3.2016 bude ve Slovenském domě, Soukenická 3, Praha 1, přístupná výstava Drevený okamžik: Vlastimil Branda a Oto Melter.

Vlastimil Branda. Narodil jsem se v Liberci roku 1972. V roce 1989 jsem se vyučil v truhlářském oboru. Od té doby pracuji se dřevem v jeho různých formách. Souběžně s truhlářským řemeslem se zabývám také uměleckou tvorbou ve dřevě, kameni, sochařské hlíně a dalších materiálech.

http://www.vlastimilbranda.cz/

Oto Melter. Narozen v roce 1965 v Českém Krumlově. Žije a tvoří v Roztokách u Prahy. Vyrůstal v překrásné přírodě Slovenského ráje a Vysokých Tater, která je spolu se zvířaty a toulkami v okolí Roztok dodnes nevyčerpatelným zdrojem jeho inspirace. Volná tvorba se zaměřuje na reliéf a srdeční záležitostí je i výroba různých užitných předmětů, z nichž nejraději vyrábí pastevecké hole.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Drevený okamžik: Vlastimil Branda a Oto Melter