Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy DiS – absolventů VOŠ Scholastika z oborů Grafický a Produktový design

25. 6.-30. 6. / Hauch gallery / Design

Jenom do neděle 30.6.2019 bude v Hauch gallery, Pobřežní 20a, Praha 8 – Karlín, přístupná zajímavá výstava DiS – absolventů VOŠ Scholastika z oborů Grafický a Produktový design (pod vedením Jan Kloss, Matěj Činčera a Jan Čapek).

….

Scholastika se v září roku 2016 stala soukromou vyšší odbornou školou vizuální komunikace. Svým studentům nabízí tříletý akreditovaný studijní program v oborech produktový, grafický a motion design zakončený udělením titulu diplomovaný specialista (DiS.).

Vyšší odborná škola Scholastika přináší originální, nové a přitom praktické přístupy opřené o kvalitní technické zázemí. Silnou stránkou jsou vyučující pedagogové s letitými zkušenostmi v kreativních oborech jako například designér Jan Čapek, grafičtí designéři Matěj Činčera a Jan Kloss, fotografka Johana Pošová, teoretik designu Adam Štěch, ilustrátor Vladimír Strejček nebo marketingový specialista Dominik Hrodek.

www.scholastika.cz

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy DiS – absolventů VOŠ Scholastika z oborů Grafický a Produktový design