Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Design ČVUT

22. 9.-17. 10. / Francouzský Institut / Design

Do 17.10.2015 bude v Galerii 35 Francouzského Institutu, Štěpánská 35, Praha 1, přístupná zajímavá skupinová výstava Design ČVUT.

Studenti Průmyslového designu při Českém vysokém učení technickém v Praze představují sebe, své práce a školu, kde práce vznikají, v osobité instalaci, jež zrcadlí normalitu vysokoškolského prostředí v kontrastu s různorodým spektrem metodologických postupů a jejich výsledků, klauzurních prací.

Scénograficky pojatá instalace s nepřekonatelnými atributy školy a logem vzpírajícího se lva je pojítkem, společným znakem / značkou jinak nesourodých projektů, jež vzniky v zimním a letním semestru akademického roku 2014/2015 pod patronací vedoucích pěti ateliérů – Mariana Karla, Jana Fišera, Jana Jaroše, Martina Tvarůžka a Reného Šulce.

Na třicet projektů zastupuje design v rozličných polohách – od úzce specializovaných návrhů pro zdravotnictví, průmysl a dopravu po mobiliář nebo i dětskou hračku.

http://www.fa.cvut.cz/Cz/Ustavy/15150

www.facebook.com/CvutPrumyslovyDesign



Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Design ČVUT