Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Daniela Hanzlíka: Výchozí nastavení

16. 12.-24. 1. / 8gallery / Malba

Do 24.1.2020 bude v 8 Gallery, Prvního pluku 6 / 172, Praha 8 – Karlín, přístupná velmi zajímavá výstava Daniela Hanzlíka: Výchozí nastavení.

Daniel Hanzlík

Narozen v roce 1970 v Teplicích.
Žije a pracuje v Praze a severních Čechách.

Ve své tvorbě se orientuje na různá média a jejich průniky – věnuje se audiovizuálním projektům spojeným s malbou, kresbou, fotografií, digitálním obrazem a zvukem nebo site-specific instalacím. Téma práce vychází ze vztahu fyzického rozměru reality a fiktivního světa virtuálních datových prostředí, které ovlivňují naše vnímání, prožívání a rozhodování.

V současné době vede společně s Pavlem Mrkusem ateliér Time-Based Media na katedře Elektronického obrazu Fakulty umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

www.danielhanzlik.cz

….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: PetrFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Daniela Hanzlíka: Výchozí nastavení