Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy cyklu kreseb Kamily Filingerové: Byl on

26. 8.-15. 9. / ECOart SALON ROLLAND / Kresba

Zhruba do 15.9.2015 bude v ECOart Salonu Rolland, Francouzská 17, Praha 2, přístupná výstava cyklu kreseb Kamily Filingerové: Byl on.

Mladá výtvarnice Kamila se narodila v Praze v lednu 1988. Výtvarné tvorbě se intenzivněji začala věnovat v šestnácti letech, po dlouhou dobu spíše pro sebe a pro známé. Kamila spolupracuje s Kolpingovým domem, který poskytuje sociální služby matkám s dětmi. Díky navázanému kontaktu ECOart SALON ROLLAND s tímto zařízením má nyní Kamila první příležitost prezentovat se na veřejnosti souborem obrazů a příběhem s názvem BYL ON.

Kamila je zároveň jednou z talentovaných umělkyň, které se autorsky podílí na 3. ročníku charitativního projektu Girls&Business, kdy Kamila obdržela částku 5000,- Kč na malířské potřeby, tak aby mohla realizovat svou malbu, která bude promítnuta v plánovaném kalendáři, který bude předmětem prodeje.

Posláním Kolpingova domu je poskytovat podporu a pomoc sociálně znevýhodněným rodinám, zejména pak mladým osamělým matkám s malými dětmi. Hlavním cílem tohoto domu je funkční rodina plně integrovaná do běžného sociálního prostředí.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy cyklu kreseb Kamily Filingerové: Byl on