Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Crashtest 12: Resonance

Do 17. 6. 2023 je v Galerii Jilská 14, Jilská 14, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava Crashtest 12: Resonance.

Otevřeno středa – sobota od 14 do 19 hodin.

Výstava RESONANCE vzniká v rámci kurátorského projektu CRASHTEST, který je od roku 2010 platformou pro spolupráci studentů dějin umění ÚDKU KTF UK se studenty vysokých škol v České republice a zahraničí. V pořadí dvanáctý ročník vznikl v kooperaci se studenty Akademie výtvarných umění v Drážďanech, konkrétně z ateliérů prof. Anne Neukamp a prof. Nevin Aladağ. Základním tematickým východiskem výstavy je metafora krajiny jako paměti a paměti jako krajiny.

Účastníci/Participants: Marvin Dieterich, Noemi Durighello, Babsi Daisenberger, Cosima Geiser, Daniela Aurora Echevarria, Robin Goldbach, Lea Hoffbauer, Hanne Jannasch, Yimei Liu, Anna Lorenzana, Franziska Rist, Tim Sauer, Christian Seemann.
Kurátorský tým/Curatorial team: Sofya Komarova, Karolína Fifernová.
Vedení/Supervision: PhDr. Milan Pech, Ph.D. 


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Crashtest 12: Resonance