Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Camino na kolečkách

Do 28.2.2018 se v části prostor Křížové chodby Karolina Univerzity Karlovy, Ovocný trh 3, Praha 1, koná zajímavá výstava Camino na kolečkách. Otevřeno: denně 10 -18.   Výstava pak bude pokračovat na různých místech po celé ČR.

Fotografická výstava Camino na kolečkách vás vezme na 640 km dlouhou pouť po svatojakubské cestě Španělskem do Santiaga de Compostela. Honza Dušek se v roce 2017 spolu se svým synem a přáteli vydal na 29 dnů dlouhou neobyčejnou cestu. Podtitulem výstavy je „na vozíku život nekončí“, neb Honza je kvůli roztroušené skleróze posledních 6 let upoután na invalidní vozík. Přesto se nevzdává a rozhodl se dokázat sobě i druhým, že sny se dají a mají plnit.

Výstava se v prostorách Karolina může uskutečnit díky podpoře Univerzity Karlovy. Poděkování patří prorektorovi pro tvůrčí a ediční činnost prof. PhDr. Ing. Janu Roytovi, Ph.D.

www.caminonakoleckach.cz


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Camino na kolečkách