Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Beneath the Surface

Pouze do 24.5.2018 bude v galerii v podpalubí (A)VOID Floating Gallery na náplavce u Výtoně / Železničního mostu, Praha 2, přístupná zajímavá výstava Beneath the Surface.

Tři absolventky uměleckých škol, které se nebojí nahlédnout pod povrch běžného života a odhalit svou skrytou tvář, vystaví neotřelá díla plná tajemna, sklíčenosti, ale i hledání nových cest.

Prezentovanými autorkami jsou Nika Holúsková – malířka a zároveň vypravěčka pochmurných, tajemných a zahloubaných příběhů. Marie Nováčková, která svět zachycuje skrze sklo Camery obscury, podobně jako věhlasný fotograf – voyer Miroslav Tichý a Magdalena Šťastníková, balancující na hraně designu a prostorové expresivity.

Akci organizují studenti Arts managementu Vysoké školy ekonomické s vedlejší specializací Multimédia v ekonomické praxi.

Vernisáž tria mladých tvůrkyň doprovodila dream-popová skupina Iggy Mayerov, která svými podmanivými tóny dokreslila atmosféru vystavovaných prací.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Beneath the Surface