Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy ateliérového a uměleckého skla Glass line

28. 11.-5. 1. / Obchodní dům Kotva /

Do 5.1.2018 bude ve 4.patře OD Kotva, Náměstí republiky 8, Praha 1, v Bibloo concept store přístupná zajímavá a krásná výstava ateliérového a uměleckého skla Glass line.

Hledáte unikátní a netradiční vánoční dárek pro Vaše blízké či obchodní partnery? Máme pro vás tip. V Bibloo Concept Store můžete navštívit unikátní prodejní výstavu českého uměleckého skla. Výstava Glass Line představuje 10 vybraných českých sklářských umělců a jejich díla, která nejsou určená pouze pro galerijní prostory, ale skvěle doplní náš domov či pracovní interiér.

Na výstavě pořádané společností Art Lines, budou k vidění mistrná díla např. od legend českého sklářství Stanislava Libenského a Jaroslavy Brychtové, podmanivé skleněné plastiky z taveného skla od Jana Exnara, Ivany Šrámkové či Petra Hory, dech beroucí a precizně vybroušené díla Tomáše Brzoně a Rudolfa Burdy.

Vystavená díla jsou různých velikostí, použitých technik, barev i cenových relací.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy ateliérového a uměleckého skla Glass line