Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy „Aristokrati moří“

Jen do 24.1.2020 bude v křišťálovém sále v Ruském středisku vědy a kultury, Na Zátorce 16, Praha 6, přístupná výstava „Aristokrati moří“.

Na výstavě budou představena díla členů Mořského fotografického sdružení – jediného na světě uměleckého sdružení fotografů, kteří se zabývají uměleckým zobrazením mořských scenérií, jež odpovídají všem pravidlům klasické fotografie. Cílem autorů výstavy je věnovat návštěvníkům sen o moři, ať už se jedná o ty, kdo ještě neplaval po moři či o ty, jejichž život je nerozlučně spjat s loděmi a plachetnicemi.

Autory projektu jsou členové Ruské geografické společnosti, Ruské historické společnosti a Uměleckého sdružení malířů Ruska.

….

Všechny ukázky z výstavy: Honza na mobil (omluvte prosím sníženou kvalitu).Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy „Aristokrati moří“