Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy absolventských prací studentů Akademie Michael

9. 6.-28. 6. / Písecká brána / Design

Už jen do 28.6.2020 bude v Písecké bráně, K Brusce 5, Praha 6,  přístupná zajímavá výstava absolventských prací studentů Akademie Michael.

Otevírací doba: úterý až neděle od 11.00 do 19.00 hodin. Vstup je zdarma.

Důležitá zpráva pro všechny, kteří mají rádi mladé umění a neotřelé nápady tvůrců nastupující generace. Blíží se konec školního roku a s ním také termín tradiční výstavy absolventských prací studentů Akademie Michael.

Vystaveny jsou závěrečné práce studentů oborů filmová tvorba, fotografická tvorba, grafický design a design interiéru. Práce vznikaly pod taktovkou vedoucích jednotlivých studijních zaměření – oceňovaného režiséra Vladimíra Michálka, ikony současné české fotografie Tomáše Třeštíka, grafika Miroslava Roubíčka a designérky Andrey Vokřálové.

Název výstavy NAOSTRO popisuje situaci, v jaké se naši mladí umělci nacházejí. Je to jejich první důležitá výstava; před sebou mají zakončení studia a jejich profesní dráha právě začíná naostro.

„Návštěvníci se seznámí nejen s návrhy plakátů pro festival Čtení ve vlaku či velkoformátovými fotografiemi studentů z fotografické tvorby, ale také s návrhy na vizuální identitu naší školy z pohledu designu interiéru. Rovněž si mohou přes QR kód stáhnout krátkometrážní filmy letošních absolventů,“ říká ředitelka školy Michael Monika Hrubešová.

„Souběžně bude probíhat prezentace projektu ŽIJEME RECYKLACÍ – Třídění, recyklace a minimalizace plastů, nad nímž se studenti zamýšleli v rámci předmětu reklama,“ dodává vedoucí oboru reklama Pavel Šťastný.

Vystavené práce nadějných fotografů, grafiků, designérů interiéru a filmařů je možné si prohlédnout od 10. do 28. června. Věříme, že návštěvníci budou překvapeni uměleckou úrovní a názorovou originalitou představených děl.

Více na www.skolamichael.cz

….

Všechny fotky z vernisáže a výstavy: Petr (a 1 J.J.Kubát)Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy absolventských prací studentů Akademie Michael