Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy a oslava 1.narozenin Artbanany: Banány v čokoládě

Do 16.10.2016 bude v Kavárně co hledá jméno, Stroupežnického 493/10, Praha 5 (vstup přes parkoviště), přístupná skupinová výstava k 1.narozeninám Artbanany. Výstava Matyáše Maláče zde pak poběží až do 31.10.2016.

Vystavují: Serhij Ďakiv, Matyáš Maláč, Matěj Olmer, Julius Reichel, Martin Salajka, Jan Vytiska a další…

„Důvodů k oslavám se nám v ArtBananě nahromadilo hned několik. Slavíme naše první narozeniny, dosáhli jsme první tisícovku děl na webu a navíc máme fungl nový blog.

Představte si, že nakupujete umění. A ještě lépe – že nakupujete umění z domova. Jsme ArtBanana a chceme změnit zažitou představu toho, že originální obraz si může dovolit jen málokdo.

V České republice existují stovky soukromých galerií, které nabízí k prodeji umělecká díla tradičním způsobem. Rozhodli jsme se spojit nabídku těchto galerií na jediném webu, abychom nákup udělali co nejjednodušší a nejpohodlnější. Zaměřujeme se na mladou a střední generaci umělců a zároveň vybíráme cenově dostupná díla, čímž chceme konkurovat výzdobě bytů sériovými obrazy z obchodních řetězců a nahradit je originálním uměním. ArtBanana podporuje umělce i galerie a snaží se oživit umělecký trh novou možností online galerie.

ArtBanana je místo, kde najdete dostupné prověřené originály z galerií online.“

http://www.artbanana.cz/

 

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy a oslava 1.narozenin Artbanany: Banány v čokoládě