Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy a křest kalendáře ,,3 x 4“ SŠ a VOŠ Michael a VŠKK

Do 30.4.2018 bude v Galerii školy Michael, Rašínovo nábřeží 58, Praha 2, zdarma přístupná zajímavá výstava prací studentů Fotografické tvorby školy Michael  a Vysoké školy kreativní komunikace ,,3 x 4“. Souběžně s vernisáží výstavy byl i slavnostně pokřtěn stejnojmenný kalendář.

Kalendář opět pokřtila Halina Pawlowská, vedoucí zaměření filmová tvorba na VOŠ Michael, která nešetřila výstižnými bonmoty a Antonín Kratochvíl – světově známý a uznávaný fotograf . S moderátorem Václavem Žmolíkem vytvořili příznivou atmosféru.

Antonín Kratochvíl – hvězda mezinárodního fotografického nebe se školou Michael a VŠKK spolupracuje dlouhodobě i v pozici pedagoga, www.antoninkratochvíl.com, www.viiphoto.com.

Škola Michael
Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby je školou
s dlouholetou tradicí a jedinou školou poskytující komplexní vzdělání v oblasti reklamy u nás.
www.skolamichael.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy a křest kalendáře ,,3 x 4“ SŠ a VOŠ Michael a VŠKK