Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy 90 let s Hurvínkem

Do 26.6.2016 bude v křížové chodbě a rytířském sále Staroměstské radnice, Praha 1, přístupná zajímavá výstava 90 let s Hurvínkem.

„Naše výstava nabídne unikátní pohled do zákulisí divadla. Seznámí návštěvníky výstavy nejen s jubilantem Hurvínkem, ale i s jeho loutkovou rodinou a těmi, kteří divadlo tvořili a tvoří. Výstavní prostor je rozdělen na několik časových etap, ve kterých představíme jednotlivé interprety Hurvínka a Spejbla společně s dalšími tvůrci, kteří se o tak dlouhou divadelní dráhu oslavence zasloužili.

Návštěvníci budou mít také možnost spatřit  téměř 80 loutek z našeho bohatého divadelního fundusu,  seznámí se s  historií gramofonových nahrávek, které přes 85 let vznikají u Supraphonu, původně Ultraphonu a dále  například s kresbami Jiřího Trnky, či Jiřího Slívy.“

http://www.spejbl-hurvinek.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy 90 let s Hurvínkem