Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy 13. aukčního salonu výtvarníků pro Konto Bariéry

Do 2.12.2016 můžete v křížové chodbě Karolina, Ovocný trh 3-5, Praha 1, shlédnout velkou výstavu 13. aukčního salonu výtvarníků pro Konto Bariéry. Otevřeno denně 10-18h, vstup volný. 13. aukční salon zahrnuje 448 děl věnovaných 388 výtvarníky.

V neděli 4. prosince 2016 se pak bude od 13:00 konat v Modré posluchárně Karolina aukce všech děl.

Výtěžek již tradičně poputuje na Stipendium BARIÉRY. Fond, který nadace zřídila v roce 2000. Je určen pro středoškoláky a vysokoškoláky z řad těžce zdravotně handicapovaných studentů. Středoškolákům (od druhého ročníku studia) a vysokoškolákům je vyplácen měsíční příspěvek ve výši 1000 až 4000 korun na jejich konto. Tento příspěvek není podmíněn studijními výsledky, ale je chápán jako sociální podpora, která pomáhá hradit část nákladů spojených se studiem. Pro mnohé studenty je tato podpora rozhodující.

Dražená díla si můžete prohlédnout na:

https://aukcnisalon.cz/drazena-dila/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy 13. aukčního salonu výtvarníků pro Konto Bariéry