Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Vokna a fotky Michala Šeby

Do 15.12.2019 bude v Art bistro Místo, roh Šmeralova 1 / Letenské náměstí, Praha 7, přístupná instalačně – fotografická výstava Vokna a fotky Michala Šeby.

„Když se koukáte z okna, vidíte celek, ale zároveň se můžete zaměřit na detail. Oči to umí, fotka ne. Pokud k ní tedy tvůrce nepřistoupí jinak a nespojí více detailních fotek do jednoho celku. Pak můžete mít stejný pocit, jako když se do nebo z okna skutečně díváte,“ říká fotograf Michal Šeba ke svému originálnímu rukopisu, který ho dovedl například k autorské výstavě v Rudolfinu.

Pro hosty Art Bistra MÍSTO připravil průřez tvorby zaznamenané na fotoaparát i na chytrý telefon a to včetně fotografií, které nikdo nikdy neviděl. Abyste si prohlédli opravdu všechny kousky z téhle speciální kolekce, musíte se vydat na detailní průzkum celého interiéru, i do zákoutí, kde byste tuhle speciální výzdobu nečekali.

Michal Šeba je také hudebník a autor multimediálního projektu Acuo, v současné době vyvíjí výjimečné elektro-kolo a podílí se na stavbě krematoria pro zvířátka.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Vokna a fotky Michala Šeby